Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)

Potreba zabezpečiť a ochrániť objekt je v súčasnosti už bežnou. Riziko môžu predstavovať nielen krádeže, napadnutia pracovníkov, nepovolené vstupy, ale aj požiare, záplavy či toxické plyny. Elektronické zabezpečovacie systémy a ich špeciálne hlásiče v spolupráci s kamerových systémov dokážu ochrániť ľudský život aj cenný majetok.

Medzi elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) patria bezpečnostné kamerové systémy, detektory pohybu, otrasov, hluku, dymu alebo nebezpečných plynov. Hlásič požiaru môže a mal by byť pripojený priamo na elektronickú požiarnu signalizáciu (EPS), ktorá varuje nielen všetkých v požiarom zasiahnutej časti objektu, ale aj príslušné záchranné zložky.

Ochrana objektov pred vstupom nepovolaných osôb sa dá najlepšie dosiahnuť pomocou kamerových systémov. Preto zákazníkom doporučujeme doplniť každý elektronický zabezpečovací systém kamerovým systémom z našej ponuky, tieto CCTV systémy sú kvalitné, vo vysokom rozlíšení a cenovo dostupné. Moderné zabezpečovacie systémy sú vybavené kamerami, ktoré dokážu snímať obraz vo dne aj v noci. Tento systém dokáže okamžite upozorniť na nepovolený vstup a záznam môže neskôr slúžiť ako dôkazový materiál voči páchateľovi.

Elektronické zabezpečovacie systémy Paradox

 Elektronický zabezpečovací systém Paradox sa vyznačuje elegantným dizajnom a kvalitným spracovaním jednotlivých prvkov. EZS paradox sa hodí pre rodinné domy či obchodné prevádzky kde nie je kladený dôraz na možnosť ovládania iných prvkov v domácnosti.

Paradox Digiplex EVO Paradox Spectra SP
Počet drôtových / bezdrôtových vstupov 192 32
Počet zón 8 2
Počet užívateľských kódov 999 32
Pamäť udalostí 2048 256

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Telefón:
+421 907 762 373

E-mail:
janak@ajservices.sk

Mohlo by vás zaujímať

Bleskozvod

Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti s inštaláciou bleskozvodov všetkých druhou a typov. Vieme Vám pripraviť projekt bleskozvodu pre Váš objekt za predpokladu využitia ekonomicky a

Dozvedieť sa viac »