Prístupové systémy (SKV)

Otvárajte dvere QR kódmi – prístupové systémy

Hľadáte riešenie ako rýchlo, jednoducho a efektívne manažovať vstup osôb do budov alebo ich jednotlivých miestností? Potrebujete nastaviť niekoľkodenný prístup pre hostí ubytovaných v penzióne?
Alebo chcete klientom fitness centra udeliť určitý počet vstupov a pritom so všetkými komunikovať prostredníctvom e-mailu? Máme pre vás riešenie, prístupové systémy (SKV), ktoré je vďaka využitiu QR kódov spoľahlivé, užívateľsky príjemné a navyše s minimálnymi nárokmi na údržbu! Samozrejme systém sa dá kombinovať aj s RFID kartami alebo čipmi pre lokálnych a stálych užívateľov.

A prístupový systém funguje?

Operátor systému (systém je ovládateľný z lokálnej siete, ale aj vzdialeným prístupom) sa najskôr rozhodne, či návštevníkovi/zákazníkovy udelí prístup ohraničený časovým rozpätím alebo počtom vstupov a zároveň kam všade umožní návštevníkovi vstup. Parametre zadá do raidiaceho softvéru „E QR GEN“, ktorý odošle inštrukcie priamo do prístupových kontrolérov a súčasne e-mail obsahujúci QR kód pre návštevníka/zákazníka. Softvér ohsahuje prehľadnú evidenciu vydaných QR kódov.

QR čítačka k dvernému systémuNa správu jednotlivých dverí sa používajú kontroléry Entry (E C3-100, E C3-200 a E C3-400) ENTRY C3-200– kontroléry v rámci jedného objektu sú prepojené cez TCP/IP protokol (káblom FTP cat.5e) a je ich možné integrovať do systému nekonečný počet. Priamo ku kontrolérom ENTRY sa pripoja QR čítačky (E QR R1, E QR R2, E QR R3), prípadne RFID čítačky (PROL D10 WE).

RFID čítačka PROL D10 WE

Kontroléry je možné vyradiť z prevádzky externým AUX vstupom, čo je nevyhnutné pri dverách, ktoré sú súčasťou chránených unikových ciest (CHÚC) a potrebujete ich odblokovať núdzovým/panikovým tlačítkom zväčša v prevedení za sklom so zeleným rámikom alebo cez systém EPS, a to benapäťovým rozpínacím kontaktom z kopplera EPS.

Kontroléry dokážu bez externého napätia, respektíve bez dodatočného zdroja ovládať dverné elektromagnetické zámky. Pri použití zdroja 12VDC 150W dokážu ovládať a napájať aj prídržné megnety (EL MAG 280), dnes populárnejšie ako samotne elektromagnetické dverné zámky.Prídržný magnet ELMAG 280

V prípade záujmu Vám systém navrhneme, naceníme, namontujeme a odprogramujeme.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Telefón:
+421 907 762 373

E-mail:
janak@ajservices.sk

Mohlo by vás zaujímať

Servisná činnosť

Systémy, ktoré naša firma ponúka, sú z technického hľadiska komplexné celky. Pre ich správne fungovanie je potrebné, aby boli udržiavané v perfektnom stave. Ani vtedy

Dozvedieť sa viac »