Fotovoltika

Fotovoltika

TOP kvalita fotovoltických elektrární na predaj a profesionálna montáž od špecialistov v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné riešenie pre získanie vlastnej zelenej energie prostredníctvom solárnych panelov.

Naši odborníci Vám poskytnú individuálnu konzultáciu a pomôžu Vám vybrať optimálny systém pre Vaše potreby. Sledujeme najnovšie technologické trendy a ponúkame Vám najefektívnejšie riešenia, ktoré Vám pomôžu ušetriť na energiách a prispievať k ochrane životného prostredia.

S nami získate spoľahlivé fotovoltické elektrárne, ktoré Vám zabezpečia stabilný príjem z výroby elektriny a minimalizujú Vaše mesačné náklady na elektrinu. Naši školení technici Vám zabezpečia profesionálnu montáž a nastavenie systému.

Investujte do budúcnosti a získajte vlastnú fotovoltickú elektráreň od nás. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite šetriť a prispievať k udržateľnému životu.

Hybridný menič

Hybridné meniče napätia slúžia na transformáciu jednosmerného napätia z batérií na striedavé napätie 230V 50 Hz, ktoré je potrebné na napájanie spotrebičov v našej oblasti.

Všetky meniče napätia majú určený výkon a napätie batérií, na ktoré je určený (väčšinou 24V/48V). Hybridné meniče pracujú tak, že uprednostňujú použitie energie z batérií, avšak pokiaľ sa batérie vybijú pod určitú hranicu, prepnú na AC sieť, Tzv. Vonkajšiu sieť, z ktorej čerpajú potrebnú energiu.

Niektoré hybridy dokážu pracovať aj na ostrovnom princípe, nepotrebujú AC sieť.

Sieťový menič

Batéria

Batéria výrazne pomáha zvýšiť efektivitu a ekonomiku hlavne fotovoltických inštalácií na rodinných domoch, kde v čase výroby elektrickej energie (v priebehu dňa) nie je spotreba a práve naopak v momente spotreby už nie je výroba el. energie (skoro ráno a večer). Batéria je riadená meničom cez BMS, automaticky sa nabíja, vybíja a má ochrany voči vybitiu.

Odporúčané batérie: Dyness Tower (testované s meničom: Goodwe), Pylontech US (testované s meničom: Infini Solar), HUAWEI LUNA (testované s meničom: HUAWEI SUN), Goodwe Lynx (testované s meničom: Goodwe).

Virtuálna batéria

Štandardný orientačný cenník platný od 01.04.2023 pre prvky s GOODWE/HUAWEI meničmi:

Malé fotovoltické elektrárne vrátane batériového úložiska:

2,16 kWp – 2.990,00 € bez DPH
3,24 kWp – 3.990,00 € bez DPH
4,86 kWp – 5.990,00 € bez DPH
6,48 kWp – 7.990,00 € bez DPH
8,10 kWp – 8.990,00 € bez DPH
9,72 kWp – 10.990,00 € bez DPH

Veľké fotovoltické elektrárne:

11,00 kWp – 100,00 kWp – 0,8 €/kWp bez DPH
100,01 kWp – 1000,00 kWp – 0,75 €/kWp bez DPH

Naša montáž FVE na rodinný dom s á-čkovou strechou

Naša Montáž FVE o výkone 200kW s výkonom panelov 236,6 kWp

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Telefón:
+421 907 762 373

E-mail:
janak@ajservices.sk

Mohlo by vás zaujímať

Elektroinštalácie NN

Neoddeliteľnou súčasťou každého objektu, už pri jeho vzniku, je elektrická inštalácia. Elektrická inštalácia každej stavby pozostáva z vnútorných silnoprúdových rozvodov, umelého osvetlenia, vonkajšieho areálového osvetlenia,

Dozvedieť sa viac »

Optické siete

Metalické káble sa zvyknú používať na kratšiu vzdialenosť (do 100 metrov) a väčšinou medzi sebou prepájajú celky nachádzajúce sa na jednom horizontálnom podlaží. Centrálny rozvádzač,

Dozvedieť sa viac »

Kamerové systémy (CCTV)

Ponúkame profesionálne riešenia v oblasti predaja, montáže a správy kamerových systémov pre vašu bezpečnosť a pokojný pocit. Naša spoločnosť je lídrom v poskytovaní špičkových technológií

Dozvedieť sa viac »